a
  • Çiftçi TV
  • Genel
  • 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Çiftçi TV’de kutlanır

14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Çiftçi TV’de kutlanır

Çiftçilik mesleğine ve sorunlarına dikkat çekmek ve farkındalığı artırmak amacıyla kutlanan 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününüz kutlu olsun.

Çiftçilik mesleğine ve sorunlarına dikkat çekmek ve farkındalığı artırmak amacıyla kutlanan 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününüz kutlu olsun.

Mapaş ve Pmg Taral sponsorluğunda gerçekleştirilecek, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü özel yayınlarımıza siz değerli Çiftçilerimizi davet ediyoruz.

Siz değerli çiftçilerimizin emeğine saygı duyuyor ve emeğinizi sahipleniyoruz. Bugün sadece çiftçilerimiz konuşacak sloganı ile hazırladığımız içeriklerimiz ile çiftçilerimizle bir araya gelmeye devam ediyoruz.

Gün boyu stüdyomuzdan ve farklı bölgelerimizden gerçekleştireceğimiz canlı bağlantılarımız ve stüdyo konuklarımız ile bir şenlik havasında geçecek bu özel günü kaçırmadan sosyal medya hesaplarımızdan da canlı olarak takip edebilirsiniz.

Sevilen programcılarımızın ve haber spikerimiz Taner Öztürk’ün stüdyomuzdan ve farklı illerden gerçekleştireceği 14 Mayıs Çiftçiler Günü özel yayınları gün boyu Mapaş ve Global Taral sponsorluğunda Çiftçi TV ekranlarında olacak.

Elinin değdiği her şeyi güzelleştiren, emeğini üretime geçiren çiftçilerimizin Dünya Çiftçiler Günü kutlu olsun.

0 0 0 0 0 0
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları oku
Nazmi ahi
Nazmi ahi
2 yıl önce

slm olsun çiftçi tv ye ikbal hanımında bahsettiği gibi çiftçi günündesorunlarımızı dile getirmiş bir kısmını sağolsun ben Ankara Polatlı’dan yazıyorum buğünde sorunumuzun en büyüğü dillere destan Sakarya meydan muharebesinde Yunan askerinin Sakarya nehrinde boğulduğu meşhur nehrin kurumasıdır 200.bin dönüm arazi susuzluktan yanmaktadır yetkililerin yanlış yönetmesinden dolayı bu durum hersene bu zamanlarda kurumaktadır mahsüllerimiz yetkililerden yardım istiyoruz zirat odaları yüzümüze bakmıyorlar sizden yardım bekliyoruz y. Dile getirirseniz buğünlerde memnun oluruz şu an bu mevzuyu Koray aydın bey meclise sundu ama nafile yardımlarınızı bekliyoruz sayğklarımla

Sıradaki haber:

Devlet destek verdi, 4 kardeş iş sahibi oldu

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

0
Haberle İlgili Görüşünü Paylaş!x