a

Çiftçilere tohum eleme makinesi hibesi

Denizli’de tarım ve hayvancılık destekleriyle örnek olan Büyükşehir Belediyesi, Acıpayamlı çiftçilerin ihtiyacı olan 2 adet tohum eleme makinesi hibe etti.

Kırsalda yaşayan vatandaşları destekleyerek tarımda yüksek ürün veriminin elde edilebilmesi amacıyla sürdürdüğü projelerine devam eden Denizli Büyükşehir Belediyesi, Acıpayamlı çiftçilerin maliyetlerini düşürmek ve iş gücünden tasarruf ederek daha karlı yetiştiricilik yapmalarını sağlamak amacıyla 2 adet tohum eleme makinesi hibe etti.

Acıpayam ilçesinde 147.000 dekar alan üzerinde üretim yapan 1617 çiftçinin faydalanacağı tohum eleme makinesinin Acıpayam Ziraat Odası’na teslimi yapıldı.

Maliyet düşecek, verim ve kalite artacak

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Üreticilerimizin maliyetlerini düşürerek daha kaliteli ve verimli ürün elde etmelerini sağlayacak destekler vermeye devam ediyoruz. Desteklerimizle Acıpayam kazanacak, Denizli kazanacak. İnşallah çiftçimiz çalışsın, üretsin ve az maliyetle daha çok ürün elde etsin. Ürünleri hem kaliteli olsun, hem de kazançları bol olsun. Acıpayam’ımıza, çiftçilerimize hayırlı ve uğurlu olsun” diye konuştu.

0 0 0 0 0 0
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları oku
gobigbrain ヴィンテージポルノ
gobigbrain ヴィンテージポルノ
7 gün önce

ヴィンテージポルノ .CykJ69IHigc

kidzkaboodle ਮਸ਼ਹੂਰ ਪੋਰਨ
kidzkaboodle ਮਸ਼ਹੂਰ ਪੋਰਨ
7 gün önce

ਮਸ਼ਹੂਰ ਪੋਰਨ .0ElVuC176pP

glencovesaltcave ਖਿਡੌਣੇ ਪੋਰਨ ਹਨ
glencovesaltcave ਖਿਡੌਣੇ ਪੋਰਨ ਹਨ
7 gün önce

ਖਿਡੌਣੇ ਪੋਰਨ ਹਨ .71969My0Fck

townandcampusunh フェチポルノ
townandcampusunh フェチポルノ
7 gün önce

フェチポルノ .xcVyVZY1aas

dothanpodiatrist ਰੂਸੀ ਪੋਰਨੋਗ੍ਰਾਫੀ
dothanpodiatrist ਰੂਸੀ ਪੋਰਨੋਗ੍ਰਾਫੀ
7 gün önce

ਰੂਸੀ ਪੋਰਨੋਗ੍ਰਾਫੀ .otCme24oU3p

Sıradaki haber:

Aydın Memecik Zeytinyağı, Avrupa Birliği’nde ilan edildi

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

5
0
Haberle İlgili Görüşünü Paylaş!x