a
  • Çiftçi TV
  • Genel
  • “İnsan Çağında Tarım: Zorluklar ve Fırsatlar” kayıtları başladı

“İnsan Çağında Tarım: Zorluklar ve Fırsatlar” kayıtları başladı

Hacettepe Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlığı “İnsan Çağında Tarım: Zorluklar ve Fırsatlar” ana temalı çevrimiçi konferansın 28 Ekim 2022'de gerçekleştirileceğini açıkladı.

Hiçbir kaynağın sonsuza dek var olamayacağı gerçeğinin ve var olan kaynakların etkin kullanılması gerektiğinin üzerinde durulduğu açıklamada, “Bu doğrultuda, giderek artan tarım faaliyetleri; tüm dünyada tarım ürünlerinin korunması, daha verimli tarım alanları yaratılması, tarımda sürdürülebilirlik ve gıda güvenliği konularının tartışılmasını da beraberinde getirmiştir. Bu nedenle değerli bilim insanları ve katılımcılar ile “İnsan Çağında Tarım: Zorluklar ve Fırsatlar” ana temalı Konferansımızda buluşmayı oldukça önemsemekteyiz.” ifadelerine yer verildi.

Konferansın amacının; sürdürülebilir tarım, kırsal kalkınma, tarımsal yönetim,, inovasyon ve gıda güvenliği gibi konulardaki gelişmeleri ortaya koymak ve tartışmak olduğu belirtilirken “Bu doğrultuda, sizleri 27-28 Ekim 2022 tarihlerinde ÇEVRİMİÇİ olarak düzenleyeceğimiz konferansımıza davet etmekten onur duyduğumuzu bildiririz.” denildi.

Konferans hakkında detaylı bilgi için TIKLAYIN.

Konferansa kayıt olmak için TIKLAYIN.

1111

0 0 0 0 0 0
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları oku

Sıradaki haber:

Tahıl koridorundan 8 milyon ton tahıl taşındı Bakan Karaismailoğlu: Yarısı Avrupa’ya gitti!

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

0
Haberle İlgili Görüşünü Paylaş!x