Hakkımızda;

ÖZEN İŞ Tarım Ziraat Makinaları Otomotiv Dış Tic. Ltd. Şti. 46 yıl önce Konya'da kurulmuş olup, faaliyete geçtiği ilk günden bu yana birçok değişik tarım makinaları üretmiştir. Ülkemiz şartlarına en uygun makinaları hazırlamak için devamlı çiftçilerimizle diyalog içinde olan şirketimiz, teknik kadrosuyla birlikte siz çiftçilerimize teknik servis ve yedek parça hizmetleri de sunmaktadır. Hedefimiz, makinalarımızla hasadınıza bereket sağlayıp zayiatınızı en aza indirmektir. Makinanın kurulması, nakliye, doldurma ve boşaltma gibi işlemleri mümkün olduğunca ortadan kaldırıp çiftçimizin aleyhine işleyen zaman, işgücü kaybı ve yüksek maliyete çözüm getirmek ve tüm faktörleri menfaatinize çevirmek bizim işimizdir.

ÖZEN İŞ TARIM; Değişen ve gelişen TÜRKİYE ve DÜNYA için, Tarım ve Çiftçisini düşünerek beklenen talebi karşılamak ve daha iyi hizmet verebilmek için, Pancar Hasat Makinası,Mega Pancar Hasat Makinası,Sap Toplamalı Saman Makinasından sonra da 2012 yılında Batuhan2012 Kombine 2 sıralı şiftleme sistemli Traktörle çekilen Pamuk Toplama Makinası ve 170'lik Taş Toplama makinası, Biçerdövere Montajlı Saman Makinası, Havuç Sökme Makinesi, 2 Sıralı Mısır Toplama Makinası ve Otomatik Sap Toplamalı Bıçaklı Saman Makinası üretimine başlamıştır,TÜRKİYE ve Türk çiftçisine Hayırlı Olması dileğiyle.Yerli üretimin gücü: ÖZEN İŞ 2016 yılının Hayırlı ve Bereketli bir yıl olmasını diliyoruz.

İletişim

Konya Organize Sanayi Yaylacık Caddesi No: 4 Konya / TÜRKİYE

 

TEL: +90 332 239 00 90 - +90 332 239 03 09

BLOG'TAN ÖNE ÇIKANLAR

Bizi Takip Edin

Yayın akışından, yeni programlardan, haftanın konularından ve de konuklarından haberdar olun, Tarım ve hayvancılık konusunda aradığınız herşey Bu Toprakların Kanalı Çiftçi TV'de

+90 212 709 01 01 (tel)
+90 212 438 46 48 (fax)

Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7
Posta Kodu 34314
Bağcılar/İstanbul

bilgi@ciftcitv.com

Facebook

Twitter

Google Plus

Instagram

Youtube

RSS