a
  • Çiftçi TV
  • Genel
  • Çiftçi TV Haber Spikeri Taner Öztürk’e 2022 yılı TVHB Basın Özel Ödülü!

Çiftçi TV Haber Spikeri Taner Öztürk’e 2022 yılı TVHB Basın Özel Ödülü!

Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) tarafından Dünya Veteriner Hekimleri Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, Çiftçi TV Haber Spikeri Taner Öztürk, 2022 yılı TVHB Basın Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) tarafından, Orman Genel Müdürlüğü Konferans Salonu’nda Dünya Veteriner Hekimleri Günü vesilesiyle etkinlik düzenlendi.

Etkinlikte, Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, TVHB Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, TURCOVAC aşısının mucidi Veteriner Hekim Viroloğu Prof. Dr. Aykut Özdarendeli, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Yunus Kılıç birer konuşma yaptı.

Konuşmaların sonrasında basın ve hizmet ödüllerinin takdimi için düzenlenen törene geçildi. Törende Taner Öztürk, ülkemiz tarım ve hayvancılık sektörüne görsel basın yoluyla uzun yıllardan beri yapmış olduğu katkılardan dolayı 2022 yılı TVHB Basın Özel Ödülü’ne layık görüldü.

0 0 0 0 0 0
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları oku

Sıradaki haber:

Beklenen destek ödemeleri açıklandı!

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

0
Haberle İlgili Görüşünü Paylaş!x