a

Massey Ferguson “Farm Machine 22” ödülünü kazandı!

Massey Ferguson, yüksek verimli ve konforlu MF 8S'nin 180hp ila 400hp kategorisindeki traktörler için "Farm Machine 22" (2022'nin Çiftlik Makinesi) Ödülü'nü kazandı.

Massey Ferguson, Avrupa ve Orta Doğu Direktörü, Başkan Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Başkanı Thierry Lhotte, “Massey Ferguson’daki herkes, sade ve güvenilir traktörlerde yeni bir çağ tanımlamak için yola çıkan tüm MF ekibinin tutkusunu ve bağlılığını da tanıyan “Farm Machinery 2022” ödülünü almaktan onur duymaktadır” dedi.

“Bu ödülü çiftçilerle paylaşıyoruz”

Mf8S Kuhn5Fplough Working Fr 1020 1515

Massey Ferguson, Avrupa ve Orta Doğu Pazarlama Direktörü Jérôme Aubrion “Bu ödülü çiftçilerle paylaşıyoruz çünkü Massey Ferguson’un her çiftçinin gereksinimlerini mükemmel bir şekilde karşılayan, uygun fiyatlı makineler sunması konusundaki güçlü mirasına dayanan bu nihai traktörü geliştirmemiz için bize ilham verdiler” dedi.

Sade ve güvenilir MF 8S Serisinde, 205 hp MF 8S.205’ten en yeni MF 8S.305, 305 hp amiral gemisine kadar altı model seçeneği var. Çiftçilerin traktörü kendi özel ihtiyaçlarına göre uyarlamalarını sağlamak için “Özel” veya “Verimli” özellik paketleri ve çok çeşitli seçenekleri de mevcut.

0 0 0 0 0 0
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları oku

Sıradaki haber:

Yağ stoklayan marketlere ceza yağdı

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

0
Haberle İlgili Görüşünü Paylaş!x