a

Tarım Kredi açıkladı! GÜBRELERDE %30 İNDİRİM!

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri, 14 Şubat 2022 tarihi itibariyle kimyevi gübrelerde yüzde 30’a varan indirimler yaptığını açıkladı.

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürlüğü, 14 Şubat 2022 tarihi itibariyle kimyevi gübrelerde indirim yapılacağını duyurdu.

Yapılan açıklamaya göre; ÜRE gübresi 9 bin 200 TL, 20.20.0 gübresi 6 bin 100 TL ve çay gübresi ise 7 bin 500 TL’den satılacak.

“Üreticimizin yanında yer almaya devam edeceğiz”

Açıklamada, “Üreticilerimizin tarımsal girdi ihtiyaçlarını zamanında, güvenilir, kaliteli ve uygun şartlarda karşılamaya ve ülke tarımını desteklemeye devam etmektedir. Tarımsal üretimin devamlılığı açısından verimlilik en önemli konulardan biridir. Tarım alanlarından daha fazla ürün elde etmek için verim ve kalitenin sürekliliğini sağlamak büyük önem taşımaktadır. Başta kimyevi gübre olmak üzere tarımsal girdi fiyatlarında yaşanan artışlarından olumsuz etkilenen üreticilerimizin üretim maliyetlerini düşürmek amacıyla üretimi kolaylaştırıcı imkanlar sağlanmaktadır. Sürdürülebilir tarımsal üretim için geçmişte olduğu gibi bundan sonra da daha güçlü bir şekilde üreticimizin yanında yer almaya devam edeceğiz” denildi.

91 34 20 12 19 51
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları oku

Sıradaki haber:

210 gram ekmeğe ZAM!

HIZLI YORUM YAP

91 34 20 12 19 51

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

0
Haberle İlgili Görüşünü Paylaş!x
()
x