a
  • Çiftçi TV
  • Tarım
  • Başdanışman Yiğit Bulut, “Tarım arazileri önümüzdeki yıllarda en kıymetli varlık olacak”

Başdanışman Yiğit Bulut, “Tarım arazileri önümüzdeki yıllarda en kıymetli varlık olacak”

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, katıldığı bir programda, tarım arazilerinin önümüzdeki yıllarda en kıymetli varlık olacağını aktardı.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, katıldığı bir programda, tarım arazilerinin önümüzdeki yıllarda en kıymetli varlık olacağını aktardı.

“Türkiye bir tarım ülkesidir”

Türkiye’de gıda enflasyonunun bir kısmının stokçuluk ve spekülasyondan kaynaklandığını ifade eden Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, “ Tarım Kredi Kooperatif market sayıları artırılıyor. Ürünler aracı olmadan vatandaşlara ulaştırılıyor. Türkiye bir tarım ülkesidir. Market sayılarının artması gıda fiyatlarındaki spekülasyonu kesecektir” ifadelerini kullandı.

5e90693855428308a0c191d0

“ Türkiye’nin bir tarım ülkesi haline gelmesi gerekiyor”

Başdanışman Yiğit Bulut, “Türkiye’nin, tarım ve gıda politikalarının daha da geliştirilerek tam bir tarım ülkesi haline gelmesi gerekiyor” şeklinde konuştu.

“Önümüzdeki yıllarda en kıymetli varlık tarım arazileri olacak”

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, tarım arazileri önümüzdeki yıllarda en kıymetli varlık olacak. Bana 10 sene sonra avro, dolar, altın, kripto para ve tarım arazisi mi daha değerli olacak diye sorsanız cevabım tarım arazisi olacaktır” dedi.

1 1 1 0 0 3
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları oku

Sıradaki haber:

Açıkta çilek hasadı başladı

HIZLI YORUM YAP

1 1 1 0 0 3

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

0
Haberle İlgili Görüşünü Paylaş!x
()
x