a

Engelli ve eski hükümlülere hibe desteği

İŞKUR, engelli ve eski hükümlü çalıştırmayan işverenlerden tahsil edilen idari para cezaları fonunu kullanarak eski hükümlülerin kendi işlerini kurmalarına destek olmaya devam ediyor.

Yeni dönem engelli kendi işini kurma hibe desteği başvuruları, 07 Haziran 2024 tarihine kadar e-devlet üzerinden online olarak yapılabilecek. Engelliler, tarım ve hayvancılık sektörü için en fazla 300 bin, diğer sektörlerde ise en fazla 400 bin lira desteğe başvurabilecekler.

Eski Hükümlü İş Kurma Başvuruları

Eski hükümlü kendi işini kurma başvuruları ise Adalet Bakanlığı Denetimli Serbestlik Müdürlüklerine 07 Haziran 2024 tarihine kadar yapılabilecek. Tarım ve hayvancılık sektörü projeleri için en fazla 240 bin, diğer sektörler için ise 300 bin lira kuruluş demirbaş hibe desteği verilecek.

Diğer Destekler ve Başvuru Süreci

Ruhsal ve zihinsel engellilerin istihdam edileceği korumalı işyeri desteği ve diğer destek teknolojisi projeleri için başvurular ise 07 Haziran 2024 tarihine kadar il müdürlüklerine veya hizmet merkezlerine yapılabilecek.

Başvuru sürecine ilişkin detaylar, “Engelli Hibe Desteği Proje Başvuru Kılavuzu” ve “Başvuru Rehberi” adlı dokümanlarda yer almakta olup, detaylı bilgi almak isteyenler Bursa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’ne başvurabilirler.

0 0 0 0 0 0
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları oku
M3U IPTV
M3U IPTV
8 gün önce

Wow amazing blog layout How long have you been blogging for you made blogging look easy The overall look of your web site is magnificent as well as the content

Buy Premium IPTV
Buy Premium IPTV
8 gün önce

Your blog is a breath of fresh air in the crowded online space. I appreciate the unique perspective you bring to every topic you cover. Keep up the fantastic work!

responsive webdesign
responsive webdesign
6 gün önce

This article was a fantastic read! I appreciate the depth of information and the clear, concise way it was presented. It’s evident that a lot of research and expertise went into crafting this post, and it really shines through in the quality of the content. I particularly found the first and last sections to be incredibly insightful. It sparked a few thoughts and questions I’d love to explore further. Could you elaborate more on next time? Also, if you have any recommended resources for further reading on this topic, I’d be grateful. Thanks for sharing your knowledge and contributing to a deeper understanding of this subject! I dedicated time to make a comment on this post immidiately after reading it, keep up the good work and i will be checking back again for more update. i appreciate the effort to write such a fantastic piece.

꽁머니 사이트
꽁머니 사이트
5 gün önce

Thanks I have just been looking for information about this subject for a long time and yours is the best Ive discovered till now However what in regards to the bottom line Are you certain in regards to the supply

Sıradaki haber:

Kurbanlık fiyatları ne kadar? Vekaletle kurbanlık fiyatları belli oldu

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

4
0
Haberle İlgili Görüşünü Paylaş!x