a
  • Çiftçi TV
  • Genel
  • Türkiye’nin ilk hayvancılık marketi burada da açıldı!

Türkiye’nin ilk hayvancılık marketi burada da açıldı!

Türkiye’nin ilk hayvancılık marketi olan Çiftliğim Agromarket, Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde 11. mağazasının kapılarını açtı.

Hayvan sağlığı alanındaki global gelişmeleri üreticilerin faydasına sunan, beslenme çözümlerinden ekipmana varana dek geniş bir ürün portföyü temin eden Huvepharma; ruminant sağlığı ve beslenmesi  alanında yetiştiriciyle birebir temas sağladığı Çiftliğim AgroMarket konseptiyle uzun yıllardır sektörün yanında.

Geçtiğimiz günlerde Çiftliğim AgroMarket, 11. mağazasını 7 Eylül’de Şanlıurfa ilinin Eyyübiye İlçesi’ne açtı.

Tarim Aktuel Agro Market 28.09.2022

Çiftliğim AgroMarket artık Güneydoğu Anadolu bölgesindeki hizmetlerini yalnızca online platformdan değil, üreticilerle birebir temas edip, onların ihtiyaçlarına yönelik sürdürülebilir çözümler üreterek sürdürecek.

“AgroMarket’i diğerlerinden ayıran en önemli fark kurumsal bakış açısıdır”

Huvepharma’nın global hayvan sağlığı sektörünün öncüleri firmalarından biri olduğuna dikkat çeken Huvepharma Türkiye Genel Müdürü Cansel Tekmen açılış konuşmasında,Urfa ekilebilir arazileri, küçükbaş hayvan yetiştiriciliği alanındaki potansiyeli ile bizim için strateji bir öneme sahip. Yatırımlarımız her bölgede artarak devam edecek. Sektörde faaliyet gösteren yerli ve yabancı birçok firma ve üretici var. Bununla birlikte Çiftliğim AgroMarket’i diğerlerinden ayıran en önemli fark kurumsal bakış açısıdır. Üretici ve yetiştirici bizden sağlayacağı faydanın bilinciyle, mağazamıza ne alacağını bilerek gelir.’’ dedi.

AgroMarket tarım ve hayvancılığın gelişimine katkı sağlayacak

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Faruk Bayuk’un da konuşma yaptığı açılışta tarımın, hayvancılığın gelişimi için Tarım ve Hayvancılık Daire Başkanlığı‘nın kurulduğu belirtildi.

Bayuk konuşmasında; Şanlıurfa’nın GAP bölgesi içerisinde çok önemli bir yere sahip olduğunun, buradaki sulama sistemleri yatırımlarının artmasıyla diğer illere de örnek olacak yatırımların söz konusu olacağının üzerinde durdu. Aynı zamanda Çiftliğim AgroMarket’in özellikle hayvancılık alanında yetiştiricinin birçok gereksinimini tek noktadan karşılaması anlamında gelişime büyük katkısı olacağını düşündüğünü vurguladı.

Medya mensuplarının da ilgi gösterdiği açılış, davetlilerin mağaza gezisi ile son buldu.

0 0 0 0 0 0
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları oku

Sıradaki haber:

Çiftçilere 521 ton buğday ve arpa

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

0
Haberle İlgili Görüşünü Paylaş!x