a
Growtech Antalya Tarım Fuarı 2021
Growtech Antalya Tarım Fuarı 2021
  • Çiftçi TV
  • Genel
  • Growtech Tarım fuarı 24-27 Kasım tarihleri arasında kapılarını açıyor

Growtech Tarım fuarı 24-27 Kasım tarihleri arasında kapılarını açıyor

Growtech Fuar Direktörü Engin Er, 24-27 Kasım tarihleri arasında Çiftçi TV Medya sponsorluğunda Antalya’da gerçekleşecek olan Sera Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık ekipmanları fuarı ile ilgili detayları Çiftçiden Haber’de paylaştı.

Growtech Fuar Direktörü Engin Er, 24-27 Kasım tarihleri arasında Çiftçi TV Medya sponsorluğunda Antalya’da gerçekleşecek olan Sera Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık ekipmanları fuarı ile ilgili detayları Çiftçiden Haber’de paylaştı. “Fuarın sloganı Keşfet, büyüt ve kazan”

Fuara çok az bir zaman kaldı diyen Growtech Fuar Direktörü Engin Er, “şu anda tüm fuar alanımız dolu 2019 yılında gelen ziyaretçilerimiz neler gördüyse, 2021 fuarında da tarımdaki yeni gelişmeleri ve merak ettikleri tarım tekniklerini görmeye devam edecekler. Biz bu sene normal fuar yapısını sloganlaştırdık. Keşfet değimiz noktada ziyaretçilerimize ve katılımcılarımıza sesleniyoruz. Fuara katılan ziyaretçilerimiz ve firmalarımız fuar alanında yeni ürünler keşfedecek ve keşfettikleri ürünlerle işlerini geliştirip büyütecekler. Keşfet, büyüt ve kazan birbirine bağlı bir zincir. Bir süre bu sloganı kullanacağız.  Aslında yıllardır fuar alanlarında katılımcılarımızın ve ziyaretçilerimizin tam olarak yapmış olduğu şey bu biz bu sene sadece biraz daha netleştirmek istedik” dedi.

Growtech Fuar Direktörü Engin Er, “Çiftçilerimiz uzaktan gördükleri bir ürünün denemekte çekingen kalabiliyor. Biz bu noktada onlara görmeleri ve beğendikleri ürünü onlara göstermek konusunda aracılık ediyoruz. Growtech Fuar’ı keşfetmek için güzel bir fuar” şeklinde konuştu.  

Growtech Fuarı 5 ayrı kategoriden oluşuyor diyen Growtech Fuar Direktörü Engin Er, “bölümlere ayıracak olursak, sera konstrüksiyonu ve ekipmanları, sulama sistemleri, tohum fide fidan, bitki besleme ve bitki koruma değimiz bir bölüm, gübre ve ilaç son olarakta tarım makinaları ve hayvancılık bölümümüz var. Bu bölümler de hem yurtiçinden hem de yurtdışından katılan firmalarımız var. Fuara 20 ülkeden 600’den fazla firma katılım sağlayacak.

Corona virüs ile ilgili fuar alanında alınan önlemleri anlatan Growtech Fuar Direktörü Engin Er,” tüm katılımcılarımız ve ziyaretçilerimiz maskeli olacak. Hes kodu ile giriş yapılacak ve ziyaretçilerimizin ateşleri ölçülerek içeriye alınacak. Fuar alanında belli noktalara koyduğumuz dezenfektan ve yapılacak anonslar ile ziyaretçilerimize herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için yardımcı olacağız. En önemlisi fuara giriş yapabilmeleri için katılım davetiyelerinin olması lazım. Resmî web sayfamızdan kayıt yaptırarak ücretsiz bir şekilde 4 gün boyunca fuara katılım sağlayabilirler. Kayıt yaptırmayan ziyaretçilerimiz fuar alanına 25 TL karşılında bilet alıp giriş yapabilecek” dedi.

2 9

Çiftçi TV’nin fuara çok büyük bir katkısı var gün boyu yaptığınız yayınlar fuarın tanıtımı açısından çok önemli diyen Growtech Fuar Direktörü Engin Er, “ziyaretçileri fuarın girişinde bizden önce sizi karşılıyorsunuz. Gün boyu yaptığınız yayınlarla ziyaretçilerin fuara katılması konusunda çok büyük katkınız var bu açıdan Çiftçi TV’ye çok teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Growtech Fuar Direktörü Engin Er, “Son 5 6 yıldır uluslararası pazarlamaya çok önem verdik. Önce çevre ülkelerimiz ile başladık daha sonrasında Avrupa’ya açıldık. Tahminlerime göre tarım sektöründe Growtech fuarını bilmeyen insan sayısı tüm dünyada %20 falan kalmıştır. Hedefimiz duymayan kimse kalmasın” şeklinde konuştu.

Kuraklık ve su sorunu ile ilgili açıklamalarda bulunan Growtech Fuar Direktörü Engin Er, “Özel bir holümüz var. Bu holümüzü büyüttük orada sulama teknikleri ve ürünleri göstereceğiz. Fuar alanında tarım ile ilgili konferanslar ve programlar yapacağız. Türkiye’de kullanılan suyun 3’te 2’si tarımda kullanılıyor. Kaba tabirle vahşi sulama diyoruz. Damla sulama sistemlerine bile daha yeni yeni geçiliyor. Suyu az tüketeceğimiz yöntemlerle sulama yapmamız lazım. Teknoloji ve tarımı birleştiren bir fuarız bu fuarda ziyaretçilerimiz yeni sulama tekniklerini görecekler. 6 salonda 20 ülkeden 600 marka Antalya Growtech fuarında olacak” dedi.

Growtech Fuar Direktörü Engin Er, “Firma olarak maliyetlerimiz döviz bazında pazarlamamamızı ise olabildiğince uluslararası yaptığımız için orada açığımız çok fazla ancak katılımcı firmalarımız ham madde oranında çok daha ciddi bir sıkıntı yaşıyor. Bu artışlar Türk ekonomisini oldukça zorluyor. Her şerde bir hayır vardır diye bakıyorum. Mesela gübre konusunda yurtdışına ihracatı kapatıldı. Her ülke kendini korumaya almış durumda her şeyi doğru tarım ile doğru miktarda kullanırsak giderler daha da azalacak diye düşünüyorum.  Fuarlar bu açıdan çok önemli doğru tarım nasıl yapılır doğrudan öğreniyorsunuz” dedi.

Çiftçi TV medya sponsorluğunda gerçekleşecek olan fuar 24 Kasım Çarşamba günü saat 09.00’da kapılarını açıyor. 4 gün sürecek fuara tüm ziyaretçilerimizi bekliyoruz. Growtech’in resmî web sayfası üzerinde ücretsiz kayıt oluşturarak fuara katılım sağlayabilirsiniz.

0 0 0 0 0 0
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları oku

Sıradaki haber:

Bakan Pakdemirli, 81 ilde 4 gün sürecek Gıda Denetimi Seferberliği’nin başladığını duyurdu

HIZLI YORUM YAP

0 0 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

0
Haberle İlgili Görüşünü Paylaş!x
()
x