a

Yem karma makinesiyle et ve süt üretimini artırmak mümkündür!

Doğru Yem Karma Makinesi ile çiftçilerimizin süt üretimini %70 oranında arttırmaları mümkündür.

Doğru Yem Karma Makinesi ile çiftçilerimizin süt üretimini %70 oranında arttırmaları mümkündür. Örneğin günlük süt üretimi 40 litre olan bir ineğin süt verimi kademeli olarak her gün artmakta ve yaklaşık 2. ayın sonunda günlük süt üretimi 70 litreye kadar çıkabilmektedir. Yem Karma Makinesinin faydası sadece süt üretimi ve kalitesinde değil, et üretiminin artışından da fark edilebilir. Bundan dolayı Yem Karma Makineleri günümüzde görülen fayda ile oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır.

DEMİRCİLER, römork üretimiyle beraber girdiği makine sektörüne, 3 yıldır üretimini yapmakta olduğu, oldukça tercih edilen bir makine olan Yem Karma Makinesi ile devam etmektedir. Yılların tecrübesi ve ar-ge çalışmaları sonucu sorunsuz, faydacı ve maksimum enerji tasarrufu ile makine üretimi yapmaktadır. Ayrıca kendi ürettiği özel bıçaklar ile daha uzun süre kullanım sağlamakta ve bıçak değişim maliyetini minimuma düşürmektedir. Yatay olarak ürettiği Yem Karma Makinelerinin tümünde çift helezon kullanımı gerçekleştirilmekte ve bu nedenle daha homojen bir karışıma daha kısa sürede ulaşabilmektedir.  

2 1

Genel Müdür Osman Öztürk ‘’Yoğun ar-ge çalışmalarıyla Türkiye’de üretimi pek bulunmayan özellikte bir Yem Karma Makinesi üretmenin gururunu yaşıyoruz.  2,5 m3 büyüklüğündeki Yem Karma Makineleri genellikle 380 volt sanayi elektriği ile çalıştırılabilirken biz 220 volt ev elektriği ile çalışan makinelerin üretimini yapmaktayız, 3 Yıldır sorunsuz olarak çalışan makinelerimizle ürünümüzün arkasındayız. ’’

Öztürk yaptığı açıklamada ‘’Makinelerimizi müşterilerimizin ihtiyacına uygun olarak üretmeye özen gösteriyoruz. Standart bir makine üretiminden ziyade müşterilerimizin isteğine ve ihtiyacına uygun maksimum faydayı sağlayacak makineler üretmeye çalışmaktayız. Bu hedefimiz de bize müşteri memnuniyeti olarak geri dönüş sağlıyor.’’ şeklinde ifade etti.

Öztürk, 1-5 Eylül 2021 tarihlerinde Eskişehir’de düzenlenen, ev sahipliğini yaptığımız Eskişehir Tarım fuarında standımıza ziyarete gelen ve makinelerimize yoğun ilgi gösteren kıymetli çiftçilerimize teşekkür ederiz. Fuar süresince tamamı yerli ve milli üretim olan makinelerimizi çiftçilerimizin beğenisine sunmaktan ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktan dolayı haklı sevincimizi ve gururumuzu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Demirciler makine olarak ürünlerimizin her zaman arkasında, sizlerin ise daima yanındayız.’’ dedi.

3 1

DEMİRCİLER şu anda 1,5-2,5-5-6-8-10 m3 boyutlarında üretimini yaptığı makineler elektrik ve traktör şaftı ile kullanım imkânı sunmaktadır. Ayrıca isteğe göre arka kepçe, boşaltma helezonu veya boşaltma bantı eklenebilmektedir. Makineler en kısa sürede en homojen karışımı elde etmeyi hedefleyerek ve makinenin altındaki yem birikmesini minimum seviyeye indirecek şekilde tasarlanmaktadır.

Müşterilerin sadece satın alma sırasında değil satış sonrasında da yanlarında, müşterilerimize maksimum faydayı sağlayacak çözümler üretmeye, makine kullanımı, bakım, tamir, yedek parça gibi konularda da yanlarında olmaya, destek vermeye devam etmektedir.

DEMİRCİLER Makineleri Ziraat Bankası kanalı ile 4 yıl vadeli veya bankaların çiftçi kartları ile taksitli olarak satın alınabilir. Ayrıca bayilik sistemiyle de makine satışı gerçekleşmektedir.

5 2 0 0 0 0
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları oku

Sıradaki haber:

Fiyatlardaki artış yumurtaya yansıdı

HIZLI YORUM YAP

5 2 0 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

0
Haberle İlgili Görüşünü Paylaş!x
()
x