a
Küçükbaş Festivali Bursa 2021
Küçükbaş Festivali Bursa 2021
  • Çiftçi TV
  • Tarım
  • Atlas Tarım Eskişehir Tarım Fuarında yeni makinalarını tanıtacak

Atlas Tarım Eskişehir Tarım Fuarında yeni makinalarını tanıtacak

Atlas Tarım yeni ekipmanlarıyla Eskişehir Tarım Fuarında olacak.

Atlas Tarım yeni ekipmanlarıyla Eskişehir Tarım Fuarında olacak.

Atlas tarım markası ESPROMC firmasının bir markasıdır. 2013 yılında kurulmuş aile şirketidir. Kurulduğu yıllarda ürettiği makine ve aksamların %95 ni yurt dışı firmalara üretmekte ve ihraç etmekte iken, Atlas Tarım Makinaları olarak  2019 yılından bu yana yurt içi  satışına başlamıştır. Ürün çeşitlerimiz her geçen gün artmaya devam ederken önünde saygıyla eğildiğim çiftçi dostlarımızdan ürünlerimize büyük övgüler aldık. Bu durum bizleri son derece gurulandırdı ve daha çok çeşit tarım makinaları projelendirmeye ve üretmeye mecbur kıldı.

Atlas Tarım’ın  arge si zoru seven tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.  Bu da firmamızı çok güçlü kılmaktadır. Ekibimizin ilk olarak Balya Makinasını üretime almış olması bunu kanıtlamaktadır. Şimdi ise toprak işleme makinaları Rotovatör ve Dik Freze akabinde Sap ve Dal parçalama ve Araçapa makinalarını da üretime alarak birçok çeşit tarım makinası üretir duruma geldik. Firmamızın beş yıllık hedefi ülkemizde en çok çeşit makinayı üreten  yurt içi ve yurt dışına satan firma olmaktır. Bu hedeflerimiz doğrultusunda 1-5 Eylül 2021 tarihleri arasında Eskişehir Tarım Fuarında yeni ürünlerimizin tanıtımını yapacağımızı da belirtmek istiyorum.

Bu vesile ile tüm çiftçilerimizi Fuara davet ediyorum.

Hüseyin Kenar

Atlas Tarım-Pazarlama ve İhracat Müdürü

2 0 1 0 0 0
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları oku
güngör kazanç
güngör kazanç
17 gün önce

çok güzel buldum başarılılarının devamını dilerim . sağlık ve afiyetle.

Sıradaki haber:

Mevsimlik tarım işçilerinin çocukları ilk kez havuzla buluştu

HIZLI YORUM YAP

2 0 1 0 0 0

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

0
Haberle İlgili Görüşünü Paylaş!x
()
x